پ, 02/08/1401 - 22:57 خوزستان

گردهمایی بزرگ فرهنگیان انقلابی، با موضوع پیوند با ولایت، پیگیری مطالبات فرهنگیان

گردهمایی بزرگ فرهنگیان انقلابی با سخنرانی سید جواد رضوی مدیر کل سابق اموزش و پرورش استان و عبدالله ایزدپناه رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل آموزش و پروش استان و شورای معاونین و ریاست و کارکنان ادارات چهارگانه آ.پ اهواز، شورای سازمان بسیج فرهنگیان و مسئولین کانونهای اهواز در هشتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.

سخنرانان، ضمن تجلیل از مقام شامخ معلم به مناسبت آغاز هفته معلم، تشریح جایگاه تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش در جامعه از نظر امام (ره) و رهبری پرداختند و بیان کردند که باید در ارج نهادن به مقام معلم اهتمام ورزید و در این مهم، معلم خود نقشی اساسی دارد.

سخنرانان در بخشی از سخنرانی امروز خود، عنوان کردند که مطالبات فرهنگیان باید در فضایی منطقی با ساز و کارهای قانونی مطرح شود. همچنین تصریح کردند که دولت مصمم است که هر چه سریعتر آیین نامه رتبه بندی را اجرا کند و مشکلات معیشتی را کاهش و معیشت فرهنگیان را بهبود بخشد.

در این مراسم نیز از فرهنگیان عزیز سراسر استان جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آمد.

در پایان مراسم، یکی از فرهنگیان به نمایندگی از سایرین، به قرائت بیانیه این مراسم پرداخت.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.