شماره مطلب: 21821

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان خوزستان در سالروز حماسه 9 دی

همزمان با فرارسیدن سالروز حماسه تاریخی 9 دی سال 88، سازمان بسیج فرهنگیان استان به این مناسبت، بیانیه ای منتشر کرد.

ای برادران مسلمان مسئولیت خون نام شهیدان تاریخ بر دوش ماست، باید سنگینی این بار مسئولیت را بر دوش خود احساس کنیم. (معلم بسیجی سردار حبیب شریفی راد، شهید شاخص فرهنگیان کشور در سال 96)

مسلماً حماسه بی بدیل 9 دی یکی از دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی در مقابل توطئه های استکبار غرب و فتنه گران داخلی وابسته به آنها بوده که ملت انقلابی و همیشه در صحنه در پرتو ولایت پذیری و بصیرت سیاسی خود، محقق ساختند و باعث جمع گردیدن بساط فتنه گران داخلی و خارجی شدند و تجدید بیعت دوباره آحاد مردم با ولایت و رهبری معظم انقلاب، امام خامنه ای (مدظله العالی) را عینیت بخشیدند.

یقیناً زنده نگه داشتن این حماسه بزرگ به عنوان یکی از دستاوردهای نظام مقدس اسلامی در این دوران از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نشانگر بصیرت مردم فهیم و آگاه و ولایی کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد.

لذا بدینوسیله فرهنگیان بسیجی استان، ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آرمانهای انقلاب اسلامی و اعلام آمادگی همه جانبه جهت مقابله با توطئه های استکبار جهانی با محوریت آمریکا و عوامل داخلی، از آحاد مردم بصیر و انقلابی و شهید پرور خوزستان جهت حضور در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در سراسر استان، دعوت به عمل می آورده و همگام با همه اقشار مردم در مراسم باشکوه بزگداشت حماسه 9 دی حضور خواهند یافت.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.