شماره مطلب: 20873

برگزاری جلسه شورای راهبردی استان با محوریت شهید شاخص کشور

پیگیری های خوبی برای اجرای برنامه گرامیداشت این شهید والامقام صورت گرفته است.

روز چهارشنبه 5 مهرماه 96 جلسه شورای راهبردی بسیج استان با موضوع گرامیداشت معلم شهید حبیب شریفی، شهید شاخص فرهنگیان کشور در اداره کل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.

در این جلسه که رئیس سازمان بسیج فرهنگیان خوزستان و جمعی از معاونان اداره کل آموزش و پرورش حضور داشتند، آخرین هماهنگی ها و پیگیری های صورت گرفته به منظور گرامیداشت مقام شامخ شهید حبیب شریفی، مطرح و هم اندیشی شد.

رضا طریفی در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: پیگیری های خوبی برای اجرای برنامه گرامیداشت این شهید والامقام صورت گرفته است.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته قرار است بهمن ماه امسال و همزمان با سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی، کنگره ملی شهید حبیب شریفی با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان خوزستان در ادامه خبرداد: طی جلساتی که با مسئولان سپاه و سازمان بسیج ورزشکاران برگزار شده، در روزهای آینده شاهد آغاز به کار المپیاد بزرگ ورزشی با نام شهید شریفی در سطح استان و در قالب 7 رشته ورزشی خواهیم بود.

طریفی در پایان گفت: معرفی معلم شهید حبیب شریفی در کنگره آینده، ابتدای کار ما خواهد بود و در ادامه این مسیر بنا داریم تا دیگر شهدای فرهنگی را نیز معرفی و در جهت گرامیداشت مقام آنها، تلاش نماییم.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.