شماره مطلب: 20460
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان خوزستان در نشست شورای آموزش و پرورش استان خبرداد:

تدوین کتاب شهید شاخص فرهنگیان کشور/ نامگذاری ساختمان اداره کل آموزش و پرورش به نام شهید شریفی

به منظور معرفی هرچه بیشتر این شهید بزرگوار، تاکنون سه کتاب خاطرات ایشان به چاپ رسیده است که بنا داریم برای ارج نهادن به مقام شامخ این شهید، کتاب جامع تری تهیه و به چاپ برسانیم.

روز یکشنبه 29 مردادماه نشست شورای آموزش و پرورش استان خوزستان با حضور استاندار، مدیرکل آموزش و پروش، معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج)، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان و دیگر اعضای شورا در استانداری خوزستان برگزار شد.

رضا طریفی در این جلسه با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: به فرمایش امام راحل و مقام معظم رهبری امروزه نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی افزود: با تلاش های صورت گرفته، امسال موفق شدیم سردار شهید حبیب شریفی را که از معلمان سوسنگردی هستند، به عنوان شهید شاخص فرهنگیان کشور معرفی نماییم.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان خوزستان در ادامه اظهار داشت: مدت 4 سال است که کنگره شهدای فرهنگیان در استانهای مختلف کشور برگزار می شود که امسال باتوجه به انتخاب شهید معلمم حبیب شریفی به عنوان شهید شاخص کشور، بنا داریم تا کنگره بزرگ شهدای فرهنگیان کشور را در اهواز برگزار نماییم.

طریفی در ادامه خاطر نشان کرد: برپایی یادواره شهرستانی این شهید بزرگوار، رونمایی از تمبر یادبود ایشان، برگزاری کلاس های ضمن خدمت آشنایی با سیره این شهید گرانقدر از برنامه هایی است که برای برگزاری این کنگره در استان خوزستان پیش بینی نموده ایم.

وی افزود: به منظور معرفی هرچه بیشتر این شهید بزرگوار، تاکنون سه کتاب خاطرات ایشان به چاپ رسیده است که بنا داریم برای ارج نهادن به مقام شامخ این شهید، کتاب جامع تری تهیه و به چاپ برسانیم.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: همچنین برای زنده نگه داشتن هرچه بیشتر نام و یاد شهید معلم حبیب شریفی، با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش استان، ساختمان مرکزی این اداره کل به نام این شهید گرانقدر نامگذاری خواهد شد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.