شماره مطلب: 16300
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد:

آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان دو بازوی فرهنگی در جامعه هستند

خوشبختانه همانگونه که عرض کردم با هماهنگی کاملی که وجود دارد، در جهت اهداف ترسیم شده در حرکت هستیم.
نسخه مناسب چاپ

هفتمین مرحله از دوره توانمد سازی سرگروه ها و مربیان حلقه های صالحین با حضور دهها نفر از فرهنگیان خوزستانی در مشهد مقدس برگزار شد.

دکتر محمد تقی زاده مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در گفتگو با خبرنگار اعزامی سازمان بسیج فرهنگیان استان به این دوره، اظهار داشت: یکی از اولویت های آموزش و پرورش که در خصوص آن با سپاه استان و سازمان بسیج فرهنگیان هماهنگی کامل را دارد، بحث هویت دینی دانش آموزان و کارکنان آموزش و پرورش است.

وی افزود: در همین راستا، دوره های بسیار خوبی با تلاش های سازمان سیج فرهنگیان در طول چند ماهه اخیر برای کارکنان آموزش و پرورش استان در مشهد مقدس برگزار شد که تاثیر بسیار خوبی از نظر معنوی، سیاسی و مذهبی در همکاران ما داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: این دوره ها باعث می شود فرهنگیان بتوانند با هجمه های سیاسی، فرهنگی و مذهبی که از طرف وهابیت و سایر فرقه های ضاله وجو دارد، مقابله کنند.

تقی زاده گفت: در حال حاضر بهترین ارتباط میان آموزش و پرورش و سپاه و همچنین فرهنگیان و بسیج فرهنگیان وجود دارد به صورتی که طی سه سال گذشته حتی یک مورد نیز اختلاف نظر وجود نداشته و هماهنگی خوبی وجود داشته است.

وی در خصوص انتظارات آموزش و پرورش از بسیج فرهنگیان اظهار داشت: خوشبختانه همانگونه که عرض کردم با هماهنگی کاملی که وجود دارد، در جهت اهداف ترسیم شده در حرکت هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان دو بازوی فرهنگی در جامعه هستند و اگر بتوانیم فرهنگیان بیشتری را زیرپوشش قرار دهیم مطمئناً می تواند تاثیر بیشتری خواهد داشت.

تقی زاده  در پایان ضمن تشکر از برگزاری این دوره های فرهنگی، خاطرنشان کرد: این دوره ها از نظر امکانات رفاهی و موضوعات نرم افزاری خیلی خوب بود و همکاران نیز خوشبختانه رضایت کامل را داشته اند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.